DONUK SU BÖREĞİ

Her katı lezzet dolu yumuşacık su böreği…
Anasayfa $ BÖREKLER $ DONUK SU BÖREĞİ

PEYNİRLİ SU BÖREĞİ

GRAMAJ 3.250 GR
KOLİ ADEDİ 1 ADET

MUHAFAZA SICAKLIĞI

-18° / 12 AY

PİŞİRME SÜRESİ

30 DK

PİŞİRME SICAKLIĞI

200°

KIYMALI SU BÖREĞİ

GRAMAJ 3.250 GR
KOLİ ADEDİ 1 ADET

MUHAFAZA SICAKLIĞI

-18° / 12 AY

PİŞİRME SÜRESİ

30 DK

PİŞİRME SICAKLIĞI

200°

KARIŞIK SU BÖREĞİ

GRAMAJ 3.250 GR
KOLİ ADEDİ 1 ADET

MUHAFAZA SICAKLIĞI

-18° / 12 AY

PİŞİRME SÜRESİ

30 DK

PİŞİRME SICAKLIĞI

200°

Donuk Su Böreği

Donuk su böreği, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden birisidir. İnce yufkaların arasına bol peynirli ya da etli iç harcı yerleştirilerek hazırlanan bu börek çok sevilmesine rağmen uzun uğraş istemesi nedeniyle anlık ikramlarda sunulması zor bir hal alıyor. Bu nedenle de donuk su böreği, su böreği tüketmeyi sevenler ya da su böreği satan işletmeler için en pratik ve ekonomik çözüm oluyor. Pratik kullanım sunması nedeniyle donuk su böreği, hamur işi sevenlerin favorisi durumunda.

Lezzetin En Güzel Hali Su Böreği Tarifi

İnce ince açılan yufkaların arasına bolca beyaz peynir ya da tercihe göre et konularak hazırlanan bu lezzet, özellikle kahvaltılarda, çay saatlerinde ve atıştırmalık olarak tercih edilebilir. Donuk su böreği, donuk unlu mamüllerin özenle hazırlanması ve bazı püf noktaları ile aynı lezzetin elde edilmesini sağlıyor. Donuk su böreği tarifi oldukça basit. Pratik hazırlanabilen börekte bol ve lezzetli iç harcının olması da keyifle tüketilmesini sağlıyor. Dolaptan çıktıktan sonra oda sıcaklığında bekletilerek fırında ısıtılıp pişirilebilecek olan donuk börek, günün her saatinde tüketime hazır oluyor.

Donuk Börek Üreticileri Kalitesiyle

Donuk unlu mamüllerde donuk börek üreticisinin tercihleri ve kalitesi en önemli detaydır. İster toptan ister perakende tercih edilsin, bu alanda öne çıkan markalardan yana tercih yapılması gerekiyor. Bu durum sadece su böreği için değil, diğer tüm donuk unlu mamüller için de geçerli olduğundan dolayı donuk ürün alımlarında bu kriterlere dikkat edilmesi gerekiyor.

Hamurex ile Gerçek Su Böreği Tadına Varın

Türkiye’de bu alanda ön plana çıkan Hamurex ile gerçek su böreğinin tadına varabilirsiniz. Donuk unlu mamüller alanında öncü markalardan birisi olan Hamurex, su böreğinden poğaçaya, simitlerden pastalara kadar donuk fırıncılık adına tüm alanlarda en iyi lezzeti, en iyi kalite ile sunuyor. Donuk börek üreticileri arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen markasından yana siz de tercihinizi yaparak, eşsiz börek lezzetiyle tanışabilirsiniz.