DONUK RULO BÖREK

Anasayfa $ BÖREKLER $ DONUK RULO BÖREK

RULO BÖREK

GRAMAJ 100 GR
KOLİ ADEDİ 96 ADET

MUHAFAZA SICAKLIĞI

-18° / 12 AY

PİŞİRME SÜRESİ

13-15 DK

PİŞİRME SICAKLIĞI

190°

Patatesli, peynirli ve ıspanak-peynirli rulo börek…

Donuk Rulo Börek

Donuk rulo börekler lezzetli ve pratik atıştırmalık olarak yer almaktadır. Sofraların vazgeçilmezi olan donuk unlu mamuller pratik servis hizmetini kolaylaştırır. Özellikle yoğun iş temposunda hızlı çözüm sunan donuk rulo börekler, farklı iç harç seçenekleriyle bulunmaktadır. Patatesli donuk rulo börek, patatesin doyurucu olması ve yumuşak lezzeti ile ince yufka ile buluşarak ağızda dağılan tat sunmaktadır. Peynirli donuk rulo börek, peynirin klasik ve vazgeçilmez tadı çıtır yufka arasında yer almaktadır. Farklı peynir türleriyle donuk börek üreticileri tarafından üretilen bu tatlar, her öğünde tüketilebilecek bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Bu sebeple donuk fırıncılık ürünlerine sahip olan rulo börekler vazgeçilmez biz lezzet sunar. Ispanak-peynirli donuk rulo börek, ıspanağın tazeliği ve peynirin yoğunluğu ile enfes birliktelik oluşturmaktadır. Sağlıklı ve besleyici alternatif arayanlar için ideal bir seçenektir.

Donuk Rulo Böreklerin Avantajları

Donuk rulo börekler, dondurucuda saklanabilmesi ile her an elinizin altında bulunmaktadır. İhtiyaç olduğu takdirde birkaç dakika içerisinde fırına atarak taptaze ve çıtır börekler elde edilebilir. -18 derecede muhafaza edilen donuk unlu mamuller uzun ömürlü olmaları ile işletmelere büyük kolaylık sağlar. Toptan olarak satılan donuk fırıncılık ürünleri, 96 adete sahip koli seçenekleri ile hem ev hem de işyerlerine büyük avantaj sağlamaktadır. Donuk ürünlerin pişirme süresi yalnızca 13-15 dakika arasında değişmektedir. 190 derecede pişirilen donuk börek çeşitleri, donuk börek üreticileri tarafından özenle hazırlanması sebebiyle tazeliğini korur. Kısa sürede pişirilen börekler, zamanı kısıtlı alanlar için oldukça avantaj sağlar.

İşletmeler için Donuk Rulo Börekler

Donuk fırıncılık ürünleri, pastaneler, kafeler ve restoranlar gibi büyük ve küçük işletmeler için mükemmel çözüm olanağı sağlar. Toptan alınması sebebiyle maliyet avantajı sağlamakla birlikte uzun süre taze ürün bulundurulmasına yardımcı olur. İşletmelerin yoğunluk durumuna göre rahatlıkla stok yapılabilen donuk fırıncılık ürünleri, müşteri memnuniyetini artıracak lezzete sahip olması bir yana hızlı bir alternatif ile işletmelere yardımcı olur. Özellikle hızlı servis gerektiren kafeler için donuk unlu mamuller, donuk börek üreticileri tarafından özenle hazırlanan rulo börekler harika çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Kolayca pişirilen ve servise hazır hale gelen börekler ile müşterilerin taze atıştırmalığa hızlıca ulaşmasına yardımcı olur. Restoran menülerine oldukça kolay entegre edilebilecek donuk börek çeşitleri özellikle kahvaltı ve brunch menüleri ile ideal bir seçenektir.